********** Kouřím, abych nemusela plakat. (Vynzgést Gargas) *******

Vtip

5. června 2006 v 22:57 | Gargas |  Osobní komentář
Ten samý vtip, jako je tenhle je pro germanisty v rubrice němčina - Witze (asi Tierisch) číslo už také nevím. Místo koček jsou tam psi a i jinak mi to v češtině připadá přeci jen o něco vtipnější.
****************************************************************************
Čtyři přátelé, inženýr, chemik, účetní a státní úředník, se rozpovídali o svých kočkách a jejich přednostech a inteligenci. > Aby předvedl svou kočku, povídá inženýr:
- Šroubku, ukaž co umíš!
A Šroubek vyskočil na stůl, vzal do paciček tužku a na kus papíru nakreslil čtverec, trojúhelník a kruh.
Všichni uznale pokývali hlavou.

Tu účetní zavolal na svou kočku:
- Fakturko, předveď se!
Fakturka odběhla do kuchyně a přinesla podnos plný sušenek. Sušenky rozdělila do sloupečků, tak aby v každém sloupečku bylo stejně sušenek.
Opět všichni uznale pokývali hlavou.

Pak zavolal chemik: - Trichloretyléne, do toho! A Trichloretylén odběhl do > kuchyně a donesl mléko a čtyři skleničky a do každé z nich nalil přesně 100 mililitrů mléka a přitom mu neukápla ani kapka.
I tentokrát pokývali všichni uznale hlavou a obrátili své pohledy na státního úředníka.
Ten jen zavolal:
- Rauchpauzo, začni! A Rauchpauza vyskočila na stolek, sežrala všechny > sušenky, vypila všechno mléko, vysrala se na papír s geometrickými náčrtky, pak vyhnala ven ostatní kočky, postěžovala si, že ji od toho bolí v zádech, sepsala rozhořčenou stížnost na nehygienické pracovní podmínky, vyplnila > žádost o náhradu škody, hodila se marod a odešla na zbytek dne domů. >
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.